Forum despre firme de recrutare
Forum despre firme de recrutareJoi, 12.08.2016, 12:48 PM

Bine aţi venit Vizitator | RSS
Principală HKH Europe - Forum Înregistrare Autentificare

Informații despre firme de recrutare serioase și țepare
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
Pagina 1 din 11
Forum » Intrebari despre firme despre care inca nu stiim nimic » Firme de recrutare tepare sau firme de recrutare serioase? » HKH Europe
HKH Europe
barabi12Data: Joi, 03.07.2013, 10:41 PM | Mesaj # 1
Colonel
Grup: Administratori
Reputaţie: 0
Stare: Offline
am citit multe comentarii postate aici si sincera sa fiu mi se face si mai frica sa plec la munca in afara tarii. Daca careva dintre voi stie ceva despre firma HKH-Europe- Hreapca va rog sa-mi spuna si mie…am primit acest mesaj:Stimata Doamna,conditii: personal feimin, varsta 18-35 ani, foarte energice, disponibile 7 zile din sapte la ore matinale (program lucru 4-10 dimineata).
Taxe: comision 250 euro din primul salariu (conform contract de intermediere).
In ceea ce priveste actele in limba germana pregatim un formular in ambele limbi pentru a nu exista taxa de dosar…am cautat aceasta firma pe internet si scrie:Ronald Groeschke. HKH Europe · Strada Bulgarie 494 · RO-707580 Victoria jud. Iasi…are cineva ceva informatii despre aceasta firma?

barabi12Data: Marţi, 03.26.2013, 12:02 PM | Mesaj # 2
Colonel
Grup: Administratori
Reputaţie: 0
Stare: Offline
CRIS | martie 26, 2013 la 8:07 am | Răspunde

PENTRU 2WHITE2,….REFERITOR LA FIRMA HKH EUROPE VA POT SPUNE CE AM PATIT EU CU EI.M-a contactat o doamna Ioana pentru un job in Germania mai exact pt.curatenie la restaurante fast food.Nu a cerut nici o taxa de indosariere sau vreun comision.Mi-a cerut sa-i trimit prin e-mail copie dupa buletin,adev.medicala ca sunt apta de munca ,cazier judiciar,data exacta cand as fi disponibila sa plec.Le-am trimis imediat,m-a contactat sa-mi spuna k actele sunt ok si k pe 11 martie voi pleca impreuna cu alte fete pt ca vom lucra in echipa(asta se intampla pe 7 martie).Pe 10 am sunat sa o intreb despre plecare etc si mi-a zis ca se amana cu o saptamana plecarea din motive interne.Dupa o alta saptamana sun din nou si-mi zice sa stau linistita k VOM PLECA SIGUR dar ca angajatorul mai are de pus la punct anumite detalii.L a o zi dupa ce-mi spusese k vom pleca sigur,primesc un e-mail de la hkh in care zice ca isi cere scuze pt neplacerile create,insa angajatorul german nu mai doreste sa accepte romani la munca.Acum nu stiu ce sa zic……….nu stiu cat de seriosi sunt sau nu.

Forum » Intrebari despre firme despre care inca nu stiim nimic » Firme de recrutare tepare sau firme de recrutare serioase? » HKH Europe
Pagina 1 din 11
Căutare:

Online Chat
200

Copyright MyCorp © 2016
Creatorul de site-uriuCoz